Polonya Konsolosluğu Ankara

Polonya Konsolosluğu Ankara temsilciliği açık adresi Atatürk Bulvarı 241 06650 Kavaklıdere olarak beyan edilmiştir. Bu adrese bizzat gelmeden önce sizin işlem grubunuzun bizzat gerçekleştirilecek olanlar kategorisinde olup olmadığını analiz etmeniz gerekmektedir. Pandemi döneminde bazı işlemlerin dijital sistem üzerinden tamamlanmasına imkan tanınmaktadır.

Polonya Konsolosluğu işlemlerinin yüz yüze ya da online olarak tamamlanması sırasında firmamızdan gerekli olan tüm bilgileri alabilirsiniz. Firmamız bu alanda size iletişim numaralarımız üzerinden hizmet politikamız hakkında bilgi verecektir.

Polonya Konsolosluğu İstanbul

Polonya Konsolosluğu İstanbul açık adresi ise GIZ 2000 PLAZA, Ayazağa Köyü Yolu Numara 7, Kat 5, 34 398 Maslak’tır. Bu adres uyarınca İstanbul temsilciliğine anında erişim sağlayabilirsiniz. İstanbul temsilciliğine randevu ile gelmeniz gerekir. Süreç içerisinde pandeminin de etkisi ile kalabalık ortamlardan kaçınılmasının sağlanması için randevulu hizmet verilmektedir. Özellikle vize başvuru adımlarınızı kesinlikle randevu ile tamamlamalısınız. Vize sonucunuzun ret yanıtı içermesi durumunda itiraz hakkınız da vardır. İtiraz hakkını kullanmak için de kesinlikle randevu alınması gerekir.

Polonya Konsolosluğu İletişim

Polonya Konsolosluğu iletişim işlemlerini +90-312-4572000 ve +90-212-2906631 numaralarını kullanarak tamamlayabilirsiniz. Bu numaralar sizin sorularınıza sadece mesai saatleri içerisinde yanıt verecektir. Mesai saatleri dışında iletişim kurmak isteyen kişilerin ise [email protected] mail adresini kullanma hakkı vardır. konsoloslukta sadece vize başvuru adımları değil aynı zamanda Polonya vatandaşlarının ölüm, doğum ya da evlilik gibi unsurları bildirmeleri için de fırsat verilmektedir. Tenfiz işlemleri için ana merkezlerden biri olacaktır. Polonya vatandaşlarının da süreci randevu alarak tamamlaması gerekir. Polonya Konsolosluğu duyurular sayfasını da sıklıkla takip etmelisiniz. Bu şekilde bir güncelleme varsa bunu takip etmek için de fırsat elde etmiş olursunuz.

Polonya Konsolosluğu Randevu

Polonya Konsolosluğu randevu aşamasında iletişim numaralarını ya da bu amaç için özel olarak hazırlanan dijital alt yapıyı kullanabilirsiniz. Almış olduğunuz randevunun tarihinde ya da saatinde bir değişim yapmak isterseniz, anında yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz. Randevu aldığınız işlem türüne bağlı olarak görüşmede yanınızda hangi belgeleri getirmeniz gerektiği konusunda da tüm bilgilendirme tarafınıza iletilecektir.

Menü
Acil Vize